Do kolizji dwóch aut doszło w piątek po godzinie 9 na ulicy Narutowicza w Szczecinie — informuje “Fakt” biuro prasowe Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.
Szczecin: Auto wpadło do wykopu po zderzeniu na ul. Narutowicza
Najpierw doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W wyniku kolizji jeden z samochodów wjechał do wykopu. Ten powstał wcześniej w ramach prowadzonych prac ziemnych.
Na miejsce przybyły służby: straż pożarna, policja oraz pogotowie. Nikomu nic się nie stało — nie ma rannych. Jedna osoba wymagała tylko badania medycznego.
Straż pożarna wkroczyła do akcji, aby wyciągnąć auto. Policja przebadała też kierowców — byli trzeźwi. Głos po tej kolizji zabrał też Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie, który potwierdził, że wykop był prowadzony na zlecenie ich inwestycji. Jak opisali, była to “niebezpieczna sytuacja”. Pojazd odpowiednio zabezpieczono i wyciągnięto z wykopu.
Czytaj także:
Worek z pieniędzmi wylądował na ulicy. Zagadka miliona złotych ze Zgorzelca
Plaga kleszczy. Mamy jeszcze gorszą wiadomość. Upały nie pomogą
Źródło: Fakt.pl
/2
ZWiK Szczecin
Zderzenie pojazdów w Szczecinie. Jedno z aut wpadło do wykopu.
/2
ZWiK Szczecin
Zderzenie pojazdów w Szczecinie. Jedno z aut wpadło do wykopu.
Disclaimer : This story is auto aggregated by a computer programme and has not been created or edited by DOWNTHENEWS. Publisher: fakt.pl






